Tam 32 estetik operasyon geçirdi! ‘Hayati tehlikesi var ama genç görünmek istiyorum’

Estetik çılgınlığı git gide endişelendirecek bir boyut alıyor. Son olarak gündeme Bulgaristan’da yaşayan 26 yaşındaki Andrea Ivanova geldi.

Genç kız 32 kez bıçak altına yatarak dünyanın en büyük dudaklarına sahip oldu. Ivanova, estetikleri için neredeyse bir servet harcadı.

YENİ HEDEFİNİ AÇIKLADI

Şimdiye kadar 32 estetik operasyon geçiren 26 yaşındaki Andrea Ivanova, Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da yaşıyor. Instagram hesabında 30 binden fazla takipçisi olan genç isim, yeni hedefinin ‘en büyük elmacık kemiklere sahip olmak’ olduğunu söyledi.

Fenomen isim, elmacık kemikleri için de bıçak altına yatacak. Ivanova konuyla ilgili “Tatlı acılara alışığım. Hedefime ulaşacağım” açıklamasını yaptı.

DOKTORLAR UYARIYOR

Ivanova aynı zamanda kendi doktorlarının ağzındaki herhangi bir ağrının olması durumunda dolgunun ölüme neden olabileceği konusunda kendisini uyardıklarını da belirtti.

“KIRIŞIKLIKLARA NEDEN OLUYOR”

Daily Mail’e göre yalnızca dudak dolgusuna 20.000 £’dan fazla para harcayan eski psikoloji öğrencisi, ‘Dudaklarımda olduğu gibi elmacık kemiklerimde de dolgu miktarı fazla olduğu için yüzümün her iki yanında da dolgu birikimi oluyor ve bu da kırışıklıklara neden oluyor. Böyle hassas bölgelerin taze ve genç kalması için nemlendirilmesi ve enjekte edilmesi gerekiyor’ dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x